TECHNICKÝ LIST
DAZZLE™

 

Aerosolový saponát na čištění a leštění.

 

POPIS

 

Aerosolový čistící, leštící a ochranný přípravek. Zanechává ochranný film, který

odpuzuje prach, špínu, šmouhy a otisky prstů.

 

 

VLASTNOSTI                                   VÝHODY          Ochranný film        Neviditelný film snižuje přilnavost  prachu a špíny. Zabraňuje vzniku šmouh a otisků prstů. Oddaluje znečištění a dpuzuje vodu.

          Leštidlo                  Zep Dazzle při použití leští lehko a může být kdykoliv a dodá povrchu vysoký lesk.

          Čistí                       Odstraní lehké znečištění z výloh, vitrín, dveří, obkladů dalších povrchů. Nepoužívejte na projekční obrazovky.

          Pohodlný               Zep Dazzle je praktický spray pro pohodlné lehkého znečištění  a vyleštění povrchu při jedné aplikaci.

          Svěží vůně            Kombinace vůně citronu a borovice je jedinečná příjemná vůně.POUŽITÍ

 

ZEP DAZZLE je ideální čistící a leštící přípravek pro skleněné povrchy, jako jsou okna, výklady, čelní skla, zrcadla, chladicí boxy, dlaždičky, plexisklo, chromované a smaltované povrchy, nerezovou ocel, eloxovaný hliník a dalších omyvatelných povrchů. Povrch získá lesk a příjemný vzhled. Znamenitý pro používaní na firemních výstavách, předváděcích místnostech automobilů, kuchyňských spotřebičů, výkladních skříních, vitrín atd. Nepoužívejte na projekční obrazovky.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Před použitím dobře protřepte. Držte ve vzdálenosti cca 20 cm od povrchu a naneste dostatečné množství pěny. Není potřeba oplachovat, přípravek stačí důkladně otřít čistou suchou savou látkou nebo savým papírem.

 

Vyžaduje opatrnost. Pro profesionální použití v průmyslu a institucích.

Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Další viz. bezpečnostní list.

 

DOVOZCE A VÁŠ DODAVATEL:

 

Vladimír Říha – Tři Dvory 164 – 280 02 KOLÍN 2

Tel.Fax: 321 776 131 – M.: 603 700 230 – e-mail: v.riha@dezinfekcepro.cz

www.dezinfekcepro.cz