ZEP REACH
ŘÍHA – ČIPR – MANDLE – CHERRY
s přídavkem pemzy a vůní mandlí nebo třešní

Tekuté mýdlo jehož mimořádně účinné složení působí na velice odolné průmyslové znečištění. V krátkém čase odstraní inkousty, pryskyřice, barvy, lepidla, dehet, saze, asfalt, oleje, mastnoty. Účinek pemzy kombinovaný s roz-pouštědly zajišťuje vysokou čisticí schopnost a lanolin spolu se změkčujícími prostředky zanechává pokožku rukou hladkou, hebkou a vonící. Neobsahuje fosfáty. Galon o obsahu 3,78 litru je k použití s nástěnným dávkovačem D-4000, který je vyroben z nerezové oceli, hliníku a nylonu, proto je velice odolný. Pohotovostní balení má obsah 1 l.

 

VÝHODY:

Účinný proti špíně rozkládá a rozpouští lepidla, dehtové a asfaltové zbytky.

Jemný k povrchu pokožky - obsahuje speciální přípravky zajišťující maximální ochranný účinek dle fyziologických potřeb pokožky.

Provoněný - zanechá čistou a provoněnou pokožku rukou.

Snadný oplach - snadný a rychlý oplach i za použití tvrdé vody.

Bezpečnost - přípravek je označen jako bezpečný při dodržení způsobu použití viz expertiza SZÚ ZŽP 13 - 1103 / 331 dle zákona č. 258/2000 Sb. a vyhlášky MZ č. 26/2001 Sb.

 

POUŽITÍ:

Oba přípravky mají široké využití pro mechaniky, pracovníky v průmyslu jako například: autodílny, autopůjčovny, strojírny, tiskárny, dopravní společnosti, čerpací stanice, železnice, obchody a všude tam,  kde dochází k silnému znečištění rukou.

 

SKLADOVÁNÍ A LIKVIDACE

Skladujte na suchém místě za teploty v rozmezí od 4 °C do 50 °C. Obal nabídněte k dalšímu zpracování nebo ho po perforaci uložte v souladu s hygienickými předpisy na skládku, popřípadě ho zlikvidujte jiným postupem schváleným státními a místními orgány.

 

Výrobce ZEP Manufacturing Company, Atlanta GA, USA

 

Dovozce a Váš dodavatel:                                                                            

Vladimír Říha                                                                      Výrobce:

Tři Dvory 164, 280 02 Kolín                                               ZEP Manufacturing Company

tel./fax: 321 766 131, mob.: 603 700 230                           Atlanta GA, USA

e-mail: v.riha@dezinfekcepro.cz