ADRESA:
Vladimír ŘÍHA
Tři Dvory 164
280 02 Kolín
OBJEDNÁVKY - DOTAZY
vyplňte zde

E-MAIL:
v.riha@dezinfekcepro.cz
SPOJENÍ:
Tel:   321 766 131
Fax:  321 766 131
Mob: 603 700 230

 


ZEP Reach

s přídavkem pemzy a vůní pomerančů.

Dávkovač

Náplně
ČIPR je tekuté mýdlo na ruce s příjemnou pomerančovou vůní a s vysokou účinností díky jemné pemze. Obsahuje bio účinná rozpouštědla z Aloe vera, zabraňující prasklinám a vysušování pokožky rukou. Galon o obsahu 3,785 litru je k použití s nástěným dávkovačem D-4000, který je vyroben z nerezové oceli, hliníku a nylonu a proto je velice odolný. Pohotovostní balení má obsah 1 litr.

Výhody:
Ekonomická stránka – finančně výhodnější než obdobné výrobky s pomerančovou vůní. Pomerančová vůně – příjemné při používání, větší odmašťující schopnost než u jiných výrobků využívajících pomerančových terpenů.
Jemná pemza – zesiluje čistící účinnost pomerančových terpenů při odstraňování odolných nečistot bez poškozování kůže. Rychlý čistící účinek – rychle prostoupí a odstraní vrstvy mastnot, olejů, barev a lepidel.
Snadný oplach – snadný a rychlý oplach i za použití tvrdé vody.
Široké využití – pro mechaniky, pracovníky v průmyslu jako například: autodílny, autopůjčovny, strojírny, tiskárny, dopravní společnosti, čerpací stanice, železnice, obchody a a všude jinde kde dochází k znečištění rukou.

TECHNICKÝ  LIST Bezpečnostní list bude předán při prvním odběru zboží


ZEP Reach

s přídavkem pemzy a vůní mandlí nebo třešní.


Náplně
ČIPR je tekuté mýdlo jehož mimořádně účinné složení působí na velice odolné průmyslové znečištění. V krátkém čase odstraní inkousty, pryskyřice, barvy, lepidla, dehet, saze, asfalt, oleje, mastnoty. Účinek pemzy kombinovaný s rozpouštědly zajišťuje vysokou čistící schopnost a lanolin spolu se změkčujícími prostředky zanechává pokožku rukou hladkou, hebkou a vonící. Neobsahuje fosfáty. Galon o obsahu 3,785 litru je k použití s nástěným dávkovačem D-4000, který je vyroben z nerezové oceli, hliníku a nylonu a proto je velice odolný. Pohotovostní balení má obsah 1 litr.

Výhody:
Účinný proti špíně – rozkládá a rozpouští lepidla, dehtovéa asfaltové zbytky.
Jemný k povrchu pokožky – obsahuje speciální přípravky zajišťující maximální ochranný účinek dle fyziologických potřeb pokožky.
Provoněný – zanechá čistou a provoněnou pokožku rukou.
Snadný oplach – snadný a rychlý oplach i za použití tvrdé vody.
Široké využití – pro mechaniky, pracovníky v průmyslu jako například: autodílny, autopůjčovny, strojírny, tiskárny, dopravní společnosti, čerpací stanice, železnice, obchody a všude jinde kde dochází k silnému znečištění rukou.


TECHNICKÝ  LIST Bezpečnostní list bude předán při prvním odběru zboží