ADRESA:
Vladimír ŘÍHA
Tři Dvory 164
280 02 Kolín 2v.riha@dezinfekcepro.cz+420 603 700 230

 


Dávkovač osvěžovače vzduchu

ZEP SUPER MIST DISPENSER

Dávkovač pro parfémy Supermist XL. Moderní a estetický design, odolný plast vůči chemickým látkám. Volné umístění nebo upevnění na stěnu (upevňovací materiál je přiložen), lze jej i nalepit na hladký odmaštěný povrch. Rozměry: v 24,5 x š 10 x h 8 cm. Zámek umístěný na spodku zařízení umožňuje instalaci v rozích místnosti (maximálně 10-15 cm pod stropem pro otevření nahoru). Jednoduché programování. Funkce: den / noc / 24 h. 3 režimy intervalu postřiku: 30 minut / 15 minut / 7,5 minuty. Při nastavení funkce na 30 nebo 60 dní pro 1 náplň perfému, přístroj pracuje 24 hodin denně při intervalu 15 minut. Zvuková i optická signalizace potřeby výměny náplně nebo vybití baterií. Ekonomické použití; elektronický rozprašovací systém zabraňuje předávkování. K dispozici je momentálně 13 druhů vůní, z kterých si vybere každý nos tu svou. Napájení zajišťují dvě přiložené alkalické baterie 1,5 V, typ D LR-20. Záruka na přístroj je 24 měsíců. Parfémy je možné používat i ručně. 1 náplň obsahuje 3000 dávek a má účinnost cca 170 m3.

 

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nedržte přístroj s náplní proti obličeji. Při jakékoliv manipulaci odkloňte přístroj od obličeje a dejte vypínač co nejdříve do polohy OFF ( vypnuto ). Vyvarujete se tak zasažení obličeje nečekanou dávkou parfému.

        náplně (klikněte pro zvětšení)

ZEP FABRIC REFRESHERTM

fabric refresher

SUCHÝ SPREJ NA ODSTRANĚNÍ NEPŘÍJEMNÝCH ZÁPACHŮ A SOUČASNÉ PROVONĚNÍ TKANÝCH LÁTEK BEZ JEJICH POŠKOZENÍ

fabric refresherTECHNICKÝ  LIST Bezpečnostní list bude předán při prvním odběru zboží POPTÁVKA

ŘÍHA - DEODORIZER 3DV
KONCENTRÁT - ŘEDÍ SE VODOU
DEODORANT NA VODNÍ BÁZI S PROTIZÁPACHOVÝM ÚČINKEM A VŮNÍ.
3 druhy vůní: BOROVICE - CITRUS – CHERRY
OD LISTOPADU 2006 NOVÉ VŮNĚ - OCEÁN A GREP S MANDARINKOU

Sprej a náplň
Vysoce efektivní jedinečný přípravek umožňující použití buď jako prostorový spray nebo postřik s povrchovým deodorizačním účinkem.
Chemicky deaktivuje příčinu mnoha zápachů a poskytuje před nimi dlouhotrvající ochranu a efekt.
Eliminuje zápach ze zatuchlého cigaretového kouře, odpadků, nevětraných prostor, potu, výkalů, zvratků, do-mácích (pokojových) zvířat, vařených jídel, zbytků jídel, připálenin, sanitárních místností, nemocnic a sanatorií.
V řadě aplikací přetrvává efekt po řadu dní.

Použití: hotely,restaurace, veřejná místa, ordinace, nemocnice, kanceláře, fitnes, veterinární stanice, školy, markety, konferenční sály, márnice, atp.


TECHNICKÝ  LIST Bezpečnostní list bude předán při prvním odběru zboží POPTÁVKA