ADRESA:
Vladimír ŘÍHA
Tři Dvory 164
280 02 Kolín 2v.riha@dezinfekcepro.cz+420 603 700 230

 


ČIGRIPEC

ČISTIČ NA GRILY A PECE

Okamžitě použitelný gelový produkt je výkonný, přilnavý, průmyslový čistič, který má schopnost proniknout, uvolnit a rozpustit připečené zbytky jídel, usazeniny karbonu, tuk a špínu z grilů, pecí, trub, digestoří, roštů, plechů, pánví, hořáků, poliček, atd . Je úsporný a snadno použitelný bez drhnutí a škrábání. Jeho hustá struktura přilne k povrchu, zabrání stékání a prodlouží čisticí účinek.
Baleno a připraveno pro pohodlné použití ve všech zařízeních pro přípravu jídel jako jsou restaurace, bufety, školy a zařízení zdravotní péče.
Zvláště je užitečný v pekárnách, jídelnách, pečovatelských službách, hotelových službách, motelech, školách, úklidových servisech, v sanatoriích a nemocnicích.
ČIGRIPEC čistí neomezeně a je nehořlavý. Může být použit na nádobí, keramiku, sklenice, porcelán, železo, antikorozní ocel a chrom.
UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k alkalické povaze výrobku, neužívat na hliník, měď, galvanizované kovy, plastové a kompozitní krytiny nebo lakované plochy a na kontinuální nebo samočisticí pece. Jste-li na pochybách otestujte na skrytém místě.
Bezpečnostní pomůcky: Gumové rukavice, obličejový štít, zástěra, boty.

Výhody:
Snadno použitelný bez míchání nebo ředění.
Baleno v plastových lahvích 1 litr s robustním rozprašovačem, odolným proti korozivním látkám.
Přilnavá struktura poskytuje delší dobu kontaktu s nečistotou na svislém povrchu pro důkladnější čištění.
Vzlínavý. Speciální vzlínavá úprava rychle dopraví aktivní složky k nečistotám a do nich, což urychluje čištění.
Není třeba drhnutí a kartáčování, protože pronikne k čištěnému povrchu a tuk, špínu a napečeniny snadno setřete. Slabá vůně. Nemá silnou, nepříjemnou vůni, která se často objevuje u podobných čističů.
Nehořlavý

TECHNICKÝ  LIST Bezpečnostní list bude předán při prvním odběru zboží POPTÁVKA

ŘÍHA - ZEP-GLASS CLEANER CONCENTRATE

Profesionální vodou ředitelný přípravek určený k odstranění lehkých až středních nečistot ze skla, zrcadel, plexiskla a jiných povrchů, které nepoškozuje voda. Účinně čistí okna, autoskla, zrcadla, přístroje, inventáře koupelen, výkladní skříně, umakart, nereznoucí ocel, chrom, smalt, dlaždice a plast.
Rychle vysychá a nezanechává šmouhy.


TECHNICKÝ  LIST Bezpečnostní list bude předán při prvním odběru zboží POPTÁVKA